Anasayfa » Çin Vizesi Blog » Faydalı Bilgiler » Arrival (Varış) ve Departure (Çıkış) Kartı

Arrival (Varış) ve Departure (Çıkış) Kartı

[image image_url=”http://www.cinvizesi.net/wp-content/uploads/2014/12/arrival_card_ligarba_cin_vizesi_kucuk.jpg” is_clickable=”true” type=”photo” link_url=”http://www.cinvizesi.net/wp-content/uploads/2014/12/arrival_card_ligarba_cin_vizesi_buyuk.jpg” width=”” align=”left” /]

[image image_url=”http://www.cinvizesi.net/wp-content/uploads/2014/12/departure_card_ligarba_cin_vizesi_kucuk.jpg” is_clickable=”true” type=”photo” link_url=”http://www.cinvizesi.net/wp-content/uploads/2014/12/departure_card_ligarba_cin_vizesi_buyuk.jpg” width=”” align=”left” /]

1- Soyadınızı yazınız
2- Adınızı yazınız
3- Pasaport numaranızı yazınız
4- Doğum tarihinizi YIL / AY / GÜN formatından yazınız
5- Cinsiyetinizi seçiniz ( Erkek (M) , Kadın (F) )
6- Uçuş Numaranızı Yazınız. Uçuş Numarası detayları için aşağıdaki “Uçuş Detayları” kısmını inceleyiniz.
7- Milliyetinizi yazınız. Hangi ülke pasaportu ile Çin’e giriş yapacaksanız o ülke vatandaşlığınızı yazınız.
8- Kartı imzalayınız
9- Çin’de kalacağınız adresi yazınız. Sadece otelinizin adını ve şehrini yazmanız yeterli olacaktır.
10- Vize numaranızı yazınız. Vize numaranız vizenizin sağ üst köşesinde kırmızı harf ve rakamlarla belirtilmiştir. Yeşil pasaport veya vizesiz giriş hakkına sahipseniz vize numarasına gerek yoktur.
11- Vizenizin verildiği yer. Vizenizi aldığınız şehrin ismi sorulmaktadır. Vizeniz üzerinde çince olarak belirtilmiştir. Detay için “Çin Vizesini Tanıyalım” kısmına bakabilirsiniz.
12- Çin’e seyahat amacınız. Burada Çin’e seyahat amacınızı seçmeniz gerekmektedir. Vize türünüze göre buradaki seçeneklerden seçmeniz gerekmektedir. Turistik vize ile Çin’e giriş yaparken, Ticari seçeneğini işaretlemeyiniz. Detaylar için aşağıdaki “Seyahat Amacınız” kısmını inceleyiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top