Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Ligarba Turizm Ofis Görsel

Ligarba Turizm Hakkında

Ligarba Turizm Seyahat Acentası 1994 yılında İstanbul Harbiye’de kurulmuş IATA üyesi 2782 Belge numarası ile Türsab’a bağlı A grubu seyahat acentasıdır. Çin Vizesi, Schengen vizeleri, Uçak bilet işlemleri, yurt dışı ve yurt içi uçak biletleri, kültür turları, fuar turları , sağlık turizmi gibi pek çok alanda hizmet vermektedir. Çin pazarında Türkiye’de öncü kuruluş olan Ligarba Turizm, yanı zamanda Türk Çin Kültür Derneği’nin kuruluşudur.

Çin ile arasında olan 23 yıllık önemli bağlantıları dolayısı ile Çin ile Türkiye arasında tam bir turizm, ticaret ve kültür köprüsü vazifesi görmektedir. İki ülke arasında olan pek çok resmi ve özel organisyanları koordine eden Ligarba Turizm, bugüne kadar Çin’den Türkiye’ye gelen Çin devlet adamları ve yanlarındaki heyetlere turizm hizmetleri sağlamış, bunun paralelinde Türkiye’den Çin’e giden devlet adamlarımızın da Çin’deki hizmetlerinde bulunulmuştur.

Çin’e seyahat etmek isteyen iş insanlarına, öğrencilere veya turist gruplarına Çin Vizesi, Uçak Bileti, Transfer, rehberlik ve tercümanlık hizmetleri verilmekte, ülkemize dönene kadar ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. Pekin’de bulunan ofisi, Çin’de verilen hizmetler için misafirlerimizin yerinde hizmet almanın güvenini ve konforunu hissetmeleri bizleri de mutlu etmektedir.

Çin vize işlemlerinde yılların birikimi ve profesyonel vize ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin sıkıntısız bir süreç sonunda vize işlemlerinizi tamamlamasına olanak sağlamaktadır. Ligarba Turizm, yılların verdiği bilinirlik ve tecrübesi ile; vizesini acentamız üzerinden alsın almasın, Çin vizesi ile ilgili olarak aklına takılan her sorunun sorulup danışıldığı bir başvuru merkezi haline gelmiştir.

Çin vize işlemleriniz için her zaman bizimle temasa geçebilir, vize işlemleriniz ile ilgili her türlü sorunuzu yöneltebilirsiniz. Sizlere hizmet vermek bizim için mutluluk vesiledir.

Hizmetlerimiz:

Kuruluşlarımız ve Markalarımız

Kuruluşlarımız

Türk Çin Kültür Derneği
Ligarba Turizm
Medicef Life Sağlık Hizmetleri
İstanbul Uluslararası Sanat ve Sanatçılar Derneği

Lotus Eğitim Kurumları
土耳其蓝莓信息咨询公司
Beijing Blueberry Consultancy Co.
Pastel Society
Ligarba Yatırım Hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top